|0-15|15-30|30-34|
Hlášení obecního rozhlasu

Hlášení rozhlasu ze dne 3.7.2020

 Společnost ČEZ oznamuje, že ve dnech 7.7. a 8.7. bude docházet k přerušení dodávek elektrické energie. Odstávky budou krátkodobé a na různých místech v obci. Zda se toto omezení týká i vás,si prosím ověřte na odkaze na našich webových stránkách obce nebo přímo na stránkách společnosti ČEZ.


Zítra 4.7.2020 je první sobota v měsíci a můžete během dopoledne odkládat pytle s tetrapaky a drobnými kovy před hasičárnu v Doubí. Po obědě budou odklizeny.
Bylo upraveno hřište u OÚ, necháme zde dočasně síť na nohejbal a fotbalové branky byly o kousek přesunuty. Děkuji vám, že hřiště využíváte a že se ke sportovnímu náčiní chováte slušně a neničíte jej. V druhé polovině července dojde k úpravám celého hřiště a bude rozšířeno o nové workoutové herní prvky i pro starší děti.
Prosím majitele pejsků, aby je nevenčili v areálu hřiště u OÚ. Pokud si do areálu pejska berete sebou, prosím o úklid exrementů.Děkuji.
Kontejner u OÚ byl přes léto přesunut za podium. Prosím, aby jste do něj již nevhazovali větve. Nyní je pouze pro trávu a měkký biologický odpad.Větve bude možné vhazovat až na podzim.
Děkuji vám za pozornost, školákům přeji krásné prázdniny a dospělákům pohodové a klidné dovolené  :-)

 Hlášení obecního rozhlasu

Hlášení rozhlasu ze dne 22.6.2020

 Srdečně zvu všechny občany na VEŘEJNÉ ZASEDÁNÍ ZASTUPITELSTVA OBCE ČTVEŘÍN, které se bude konat v úterý 23.6.2020 v Kulturáčku ve Čtveříně od 18. hodin.

Program  naleznete na vývěskách v obci, na webových a facebookových stránkách obce. 


Pro rodiny s dětmi jsme společně s obcí Radimovice, uspořádali veselou akci a to: Pohádkové vítání prázdnin, která se uskuteční v Radimovicích v sobotu 27.6.2020. Start pohádkové cesty je v 9.hodin ráno na hasičské louce (nad kioskem u parkoviště zámku Sychrov). Na děti čeká 10 stanovišť s úkoly, občerstvení a odměna. Ukončení akce proběhne na návsi s představením kouzelníka. Startovné je 30 Kč.

Těšíme se na vaši návštěvu.   


Společnost ČEZ oznamuje že ve dnech 7.7. a 8.7. bude docházet k přerušení dodávek elektrické energie. Zda se toto omezení týká i vás,si prosím ověřte na odkaze na našich webových stránkách obce nebo přímo na stránkách společnosti ČEZ.


 Hlášení obecního rozhlasu

Hlášení rozhlasu ze dne 15.6.2020

 Srdečně vás zvu na VEŘEJNÉ ZASEDÁNÍ ZASTUPITELSTVA OBCE ČTVEŘÍN, které se bude konat v úterý 23.6.2020 v Kulturáčku ve Čtveříně od 18. hodin.

Program  naleznete na vývěskách v obci, na webových a facebookových stránkách obce. 


Srdečně zvu všechny rodiny s dětmi na veselou akci a to:Pohádkové vítání prázdnin, která se uskuteční v Radimovicích za podpory naší obce v sobotu 27.6.2020. Start pohádkové cesty je v 9.hodin ráno na hasičské louce (nad kioskem u parkoviště zámku Sychrov). Na děti čeká 10 stanovišť s úkoly, občerstvení a odměna je zajištěna. Ukončení akce proběhne na návsi s představením kouzelníka. Startovné je 30 Kč.

Těšíme se na vaši návštěvu.


Oznamuji, že tento týden 15.6.-19.6.22020 je z důvodu čerpání řádné dovolené uzavřena prodejna Jednoty v Doubí.


 Hlášení obecního rozhlasu

Hlášení obecního rozhlasu 1.6.2020

 Starostka Obce Sychrov vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa ÚČETNÍ OBCE SYCHROV, místo výkonu práce Obecní úřad Sychrov.Pracovní poměr se nabízí na dobu neurčitou.

Více informací naleznete na webových stránkách Obce Sychrov, odkaz je též na webových stránkách obce Čtveřín.Obecní úřad Ohrazenice informuje, že v úterý 2. června 2020 bude probíhat frézování silnice mezi Pyrámem a nájezdem na komunikaci D10 v Ohrazenicích.
V tento den zde bude velmi komplikovaný ne-li nemožný průjezd.
Doporučujeme při cestě do Turnova či zpět zvolit jinou cestu.


Obec Vlastibořice  prodává zahradní mechanizaci Tera Vari.R.V. 1991, Vyvolávací cena 10 000,- Žádosti o odkup budou přijímány na OÚ Vlastibořice do 30.6.2020. Více info na webových stránkách obce Vlastibořice .


Upozorňuji, že od dnešního dne vstupuje v platnost Obecně závazná vyhláška 1/2013 o ochraně nočního klidu a regulaci hlučných činností.
V období od 1. června do 30. září je každý povinen zdržet se o nedělích, státních svátcích a ostatních svátcích v době od 6:00 do 22:00 hodin veškerých prací spojených s užíváním zařízení a přístrojů způsobujících hluk, např. sekaček na trávu, cirkulárek, motorových pil, křovinořezů apod.Výjimka z povinnosti stanovené v Čl. 2 odst. 2 se stanoví pro: a) práce nezbytné k zajištění neodkladné činnosti, např. sušení sena, sklizeň obilí, b) práce nezbytné k zabezpečení a ochraně majetku před nepříznivými povětrnostními vlivy, např. oprava střechy nebo dokončení nutných stavebních prací.


Všem našim úžasným dětičkám ze Čtveřína i Doubí, přejeme k dnešnímu Dni dětí hodně legrace, pohodičky a zdraví. A pro radost posíláme veselou písničku.


 Hlášení obecního rozhlasu

Hlášení obecního rozhlasu 14.5.2020

 

Dobrovolní hasiči Čtveřín naplánovali svoz kovového šrotu na tuto sobotu 16.5.2020. Železný šrot dávejte ke krajnici již v pátek večer, nebo v sobotu do 8 hodin ráno tak, aby nebyla omezena bezpečnost silničního provozu.Hasiči vám předem vřele děkují.


Čištění hasičské nádrže v Doubí proběhne za příznivého počasí v pátek 22.5. od 16.hodin. Nářadí -košťata a lopaty sebou, drobné občerstvení bude zajištěno.


Upozorňuji na uzavření železničního přejezdu v Doubí (ten se šraňkami). Od pondělí 18.5.od 7.00 hod. do soboty 23.5.2020.Objízdná trasa vede po dálnici, nebo přes Sychrov a Pěnčín. Hlášení obecního rozhlasu

Hlášení obecního rozhlasu 12.5.2020

 Dobrovolní hasiči Čtveřín naplánovali svoz kovového šrotu na tuto sobotu 16.5.2020. Železný šrot dávejte ke krajnici již v pátek večer, nebo v sobotu do 8 hodin ráno tak, aby nebyla omezena bezpečnost silničního provozu.Hasiči vám předem vřele děkují.


Čištění hasičské nádrže v Doubí proběhne za příznivého počasí v pátek 22.5. od 16.hodin. Košťata a lopaty sebou, drobné občerstvení bude zajištěno.Upozorňuji na uzavření železničního přejezdu v Doubí (ten se šraňkami). Od pondělí 18.5.od 7.00 hod. do soboty 23.5.2020.Objízdná trasa vede po dálnici, nebo přes Sychrov a Pěnčín. Zároveň by mělo proběhnout i sfrézování nepříjemného hrbolu na silnici.


Znovu žádám ty občany, kteří ještě nezaplatili poplatek za odpady,aby tak do konce května učinili.Úřední hodiny OÚ jsou obnoveny, máte možnost i platby přes internet. Informace na webových stránkách úřadu.


 Pro malé i velké cestovatele a milovníky putování po Českém ráji, jsme zajistili sady plánků, map a letáčků s krásnými obrázky pro děti a příjemnými výlety do okolí, které vydává sdružení Český ráj. Tato inspirace se může hodit hlavně letos. Vše k dostání ZDARMA v obchodě Jednota nebo u nás na Obecním úřadě. Hlášení obecního rozhlasu

Hlášení obecního rozhlasu 30.4.2020

 Informuji vás o výluce na trati Hodkovice nad Mohelkou - Turnov od soboty 2.5.2020 do 26.5.2020. Náhradní autobusová doprava se týkáVŠECH VLAKŮ, jak osobních spol Arriva, tak rychlíků Pardubice-Liberec Českých drah.

Náhradní autobusová doprava bude zajištěna ze Semil-do Liberce a z Liberce do Semil.

Ve dnech 18.- 23.5. bude uzavřen přejezd v Doubí u Turnova (ten se závorami). Jízdní řády náhradní autobusové dopravy a podrobné informace najdete na webu OÚ Čtevřín  a na jednotlivých zastávkách v obci. Hlášení obecního rozhlasu

Hlášení obecního rozhlasu 27.4.2020

 Zítra v úterý 28.dubna proběhne v Doubí u Jednoty v 16.05 hod. prodej nosných kuřic a rozkrmených krůt firmy Svoboda Lučice. Krůty je dobré si předem objednat na tel.777 989857 nebo 569489358


Zvu vás na Zasedání zastupitelstva obce Čtveřín, ve středu 29.4.2020 od 17.00 hodin. Prosím dodržujte pravidla-vstup bez roušky nebude možný. Program je vyvěšen na úřední desce,webových a facebookových stránkách  a ve vývěskách v obci.


Tuto sobotu 2.5.2020 proběhne sběr pytlů s tetrapaky a drobným kovovým odpadem. Zavázané pytle odkládejte před hasičárnu u Kapličky během dopoledne , po 12.hodině budou uklizeny.

Pokud nemáte jak pytle k hasičárně dopravit-zavolejte mi a já je u vás vyzvednu.Tel 603 572273


 

Prosím o ostražitost při soukromých pálení čarodějnických ohňů. Je zakázáno spalování "nepřírodních" materiálů a odpadu. V tomto suchém období, je to obzvláště nebezpečné. Při pálení musí být přítomna osoba starší 18 let a dohlédnout na průběh pálení a řádné uhašení ohně.Větší ohně je nutné předem nahlásit na Krajské operační středisko Hasičského sboru Libereckého kraje.

 

Leták s podrobnými informacemi je vyvěšen na webových stránkách obce.


V neděli 10.5.2020 proběhne SBĚR NEBEZPEČNÝCH SLOŽEK KOMUNÁLNÍHO ODPADU. V Doubí u Jednoty od10,15 do 10,25 , ve Čtveříně u zastávky od 11,05 do 11,15.

Nebude odebíráno elektro zařízení a stavební odpad.

Informační letáky naleznete na webových stránkách a vývěskách obce. Hlášení obecního rozhlasu

Hlášení obecního rozhlasu 20.4.2020

 Od 20.4.2020 jsou obnoveny úřední hodiny OÚ v plném rozsahu.I nadále však platí všechna hygienická nařízení - tedy vstup v roušce a dodržování 2m vzdálenosti.

Pokud jste ještě neuhradili poplatek za odpady, prosím, aby jste tak co nejdříve učinili. Osobně na OÚ v úředních hodinách nebo bezhotovostní platbou na účet úřadu.


Fima Svoboda Lučice nabízí prodej NOSNÝCH KUŘIC a ROZKRMENÝCH KRŮT. V úterý 28.dubna 2020  v 16.05  v Doubí u Jednoty.

Krůty je lepší dopředu objednat  na tel: 777 989857


Veřejné zasedání zastupitelstva, v Kulturáčku 29.4.2020 od 17.00 hodin. Program zasedání je zveřejněn na webu obce a ve vývěskách.


Prosím o dodržování pořádku při odkládání odpadu u sběrných nádob. Kartony je potřeba sešlápnout nebo rozřezat-ne je tam odkládat celé. Děkuji


 Hlášení obecního rozhlasu

Hlášení obecního rozhlasu 30.3.2020

 Vážení občané, máme za sebou další týden boje s nemocí, která mění život kolem nás. V Libereckém kraji stoupá počet nakažených a proto opět apeluji-noste ochranné roušky,používejte desinfekci a chraňte sebe i své okolí.Vidím, že vše většina z vás dodržuje a chci vám za to poděkovat.

Pokud ještě někdo roušky potřebujete -volejte na tel. 603 572273 a doručíme vám je do vaší schránky.Zároveň pokud potřebujete pomoci s nákupem, vyzvednutím léků a podobně- zavolejte a pomůžeme vám.

Přeji vám všem hodně síly, trpělivosti a zdraví.


Paní pošťačky moc prosí-pokud k vám zavítají-vezměte si při komunikaci s nimi roušku a pokud je potřeba i vlastní propisku.

Děkuji i za ně. Hlášení obecního rozhlasu

Hlášení obecního rozhlasu 25.3.2020

 

 

I naše obec si velmi váží práce všech důležitých lidí v této náročné době a proto se přidáváme k celorepublikové akci na podporu zdravotníků, hasičů,policistů, prodavaček, novinářů…..

 

 

 

Pojďme se na dálku spojit. Udělejme v jeden moment něco tvořivého a vyšleme zpívané poděkovaní všem, kteří tam venku pracují v první linii proti pandemii ... osobně také posílám tuto píseň naší obětavé paní prodavačce a všem ochotným a milým ženám, které nám pomáhají se šitím roušek.

 

 

Děkuji

(Záznam vysílání Českého Rozhlasu 2 -Jan Sverák-proslov a píseň Není nutno)Hlášení obecního rozhlasu

Hlášení obecního rozhlasu 18.3.2020

 Usnesení vlády ČR ze dne 18.3.2020 o přijetí krizového opatření

Vláda ČR s účinností od 19.března 2020 od 00:00 hod. ZAKAZUJE všem osobám pohyb a pobyt na všem místech mimo bydliště, bez ochranných prostředků dýchacích cest (nos,ústa) jako je respirátor, rouška, ústenka, šátek, šál nebo jiné prostředky, které brání šíření kapének.

Vláda ČR NAŘIZUJE všem osobám které mají výjimku pro přeshraniční pracovníky omezit jejich pohyb na území České Republiky na nezbytně nutné potřeby.

Dále vláda ČR ZAKAZUJE s účinností od 19.3.2020 od 00:00 hod.všem osobám přítomnost v maloobchodních prodejnách potravin v čase mezi 10:00 hod. a 12:00 hod., a to s výjimkou osob starších 65 let věku a majitelů a zaměstnanců provozovatele prodejny nebo osob v obdobném poměru.


PODĚKOVÁNÍ

Velice děkuji všem dobrovolnicím , ktteré šijí roušky pro naše seniory. Roušky mezi seniory nad 65 let budeme roznášet 19.3.2020 a prosíme, než roušku použijete-ještě jednou ji vysterilizujte.

Pokud roušku potřebuje a nemá i kdokoli jiný-mladší 65 let - prosím kontaktujte mě na tel. 603 572273

Pokud potřebujete pomoci s nákupem nebo vyzvednutím léků-prosím kontaktujte mě 603 572273


 Hlášení obecního rozhlasu

Hlášení obecního rozhlasu 17.3.2020

Opatření obecního úřadu v době Krizového stavu v ČR

 Prosím všechny občany ,aby zvážili návštěvu obecního úřadu pouze pro neodkladné záležitosti a upřednostnili elektronickou a telefonickou komunikaci s námi. Tel. kontakt : 603 572273 -starostka, 485 146118-pevná linka v úředních hodinách. Email: Obec@ctverin-doubi.cz.

Zároveň upravuji úřední hodiny obecního úřadu Čtveřín na pouze PONDĚLÍ  od 14.00 - 17.00 hodin.Návštěvu úřadu prosím zvažte vzhledem k vaší zdravotní situaci a karanténnímu opatření.

Platby za odpady můžete provést bezkontaktně na účet: 1263467379/0800. Jako variabilní symbol uveďte Vaše číslo popisné a do zprávy pro příjemce Vaše jméno. Poplatek činí 500,- na osobu, 60,-pejsek (30,- pes hlášený na osobu nad 65 let), druhý pes v domě 120,-

Pokud není možná bezhotovostní platba-po telefonické dohodě umožníme všem odklad splatnosti poplatků do 30.6.2020. 

Zároveň prosíme o dodržování všech hygienických pravidel a nošení roušek. Omezujte kontakt s osobami nad 60 let a nezbytnou dobu pro nákup v obchodech. Dodržujte mezi sebou doporučenou vdálenost 2 m v obchodě i při komunikaci se svým okolím.


Děkuji všem dobrovolnicím, které nám pomáhají se šitím roušek pro seniory. Roušky budeme v co nejkratším čase mezi seniory rozdávat. 


 Hlášení obecního rozhlasu

Hlášení obecního rozhlasu 13.3.2020

Vážení občané,

na základě nařízení vlády ČR z 12.3.2020 a vydanému vyhlášení Nouzového stavu a dalších opatření ( všechny texty vyvěšeny na úřední desce OÚ) se do odvolání ruší všechny zájezdy, společenské akce a setkání, organizované obcí Čtveřín. Týká se to konkrétně Setkání občanů 60+, velikonoční dílničky , zájezdu do senátu i chystaného zájezdu do Polska....je mi to velice líto, ale situace je vážná.Prosím vás všechny o ohleduplnost ke svému okolí, o dodržování hygienických opatření a přeji vám v tomto období hodně trpělivosti a zdraví.

Pokud by jste potřebovali cokoli pomoci-jsem vám k dispozici.


UPOZORNĚNÍ PRO RODIČE,

 

VÁŽENÍ RODIČE,

 

MATEŘSKÁ ŠKOLA PŘEPEŘE OZNAMUJE, ŽE Z ROZHODNUTÍ ZŘIZOVATELE Z PROVOZNÍCH DŮVODŮ A NA ZÁKLADĚ VYHLÁŠENÍ NOUZOVÉHO STAVU VLÁDOU ČESKÉ REPUBLIKY, BUDE OD PONDĚLÍ 16.3.2020 DO ODVOLÁNNÍ UZAVŘENÁ.

 

 POKUD BUDOU RODIČE POTŘEBOVAT POTVRDIT „ŽÁDOST O OŠETŘOVNÉ PŘI PÉČI O DÍTĚ DO 10 LET Z DŮVODU UZAVŘENÍ ŠKOLY“ , MOHOU SE DOSTAVIT DO BUDOVY MATEŘSKÉ ŠKOLY V PONDĚLÍ OD 7,00 DO 10,00 HODIN NEBO SE DOMLUVIT NA JINÉM TERMÍNU POMOCÍ E MAILOVÉ ADRESY MATEŘSKÉ ŠKOLY skolka.prepere@seznam.cz  NEBO VOLAT NA MOBILNÍ ČÍSLO: 732 657 888


Obecní úřad bude v pondělí 16.3.2020 z technických důvodů UZAVŘEN.
Děkujeme za pochopení.


 Hlášení obecního rozhlasu

Hlášení obecního rozhlasu 9.3.2020

 Zájezd do senátu-zrušen.

Je mi líto, ale po dnešním telefonickém jednání s kanceláří pana senátora Canova, byl zájezd do senátu z preventivně ezpečnostních důvodů ZRUŠEN.

V nejbližší době nám bude nabídnut náhradní termín,o kterém vás budeme informovat. Všechny údaje o přihlášených osobách budou z důvodu nařízení GDPR skartovány. Na nový zájezd se tedy budete muset přihlásit znovu.

Děkujeme za pochopení.


Bezpečnost dětí

Prosím rodiče dětí, kdo využíváte hřiště u obecního úřadu, aby jste po dobu opravy odpadů (cca do konce března) nepouštěli děti na hřiště bez dozoru dospělé osoby.


DOVOLENÁ

Oznamuji, že ve čtvrtek 12.3., v pátek 13.3. a v pondělí 16.3.2020 bude obecní úřad z důvodu čerpání řádné dovolené uzavřen.


Pozvánka pro občany 60+

Dovolte mi abych pozvala všechny občany Čtveřína a Doubí věkové kategorie 60+, na přátelské posezení, v sobotu 21.března od 17.00 do Kulturáčku na OÚ.

Program a občerstvení zajištěno.


 |0-15|15-30|30-34|

Znak obce

Znak obce

Kontakt

Obec Čtveřín
Čtveřín 95
463 45 Pěnčín
telefon:
485 146 118
e-mail:
obec@ctverin-doubi.cz
Datová schránka:
32ybu5x
IČO: 00672092
Číslo účtu:
126 346 7379 / 0800

Náhodný obrázek
Karneval - 24
x
zobrazení: 385
známka: 0
Návštěvnost

Čtveřín - obecní úřad - idatabaze.czMěstské, obecní úřady - idatabaze.cz

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS. | Editace | Správa webu: Ing. Petr Hanzl